Apple iPhone 16 Pro Single Sim 256GB Black Titanium (Open Box)
Apple iPhone 16 Pro Single Sim 256GB Black Titanium (Open Box)
Get this iPhone 16 Pro Single Sim at an unbeatable price. Unlocked and SIM-free, Phonecheck certified, and backed by a 14 Days warranty. One of our best cheap phone deals.
A+ Grade – Pristine
Like new condition used product with no signs of wear. Item has been fully tested in full working order.
About this item
Model - iPhone 16 Pro
Memory - 256 GB
Product Type - CELLULAR PHONE
Item Package Quantity - 1
| Display Size | 6.5 inches - 6.9inches |
|---|---|
| Weight | 0.200000 |
| Brand | Apple |
| Condition | Certified Pre-Owned / UK Used |
| Display Type Mobile | Super Retina Display |
| Warranty | 14 Days (2-Weeks) |
| Ram Size | 8GB |
| Network Technology | 5G |
| Battery Capacity | 3200 mAh |
| SIM Type | Nano + eSIM |
| Storage | 256GB |
| Features | Fast Charging |
Write Your Own Review
Write your content here...



